Rok szkolny 2011/2012

 

  Konkursy Gminne

 

II Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

w Twardogórze

( klasy 1-3)

I miejsce - Milena Gawin

I miejsce – Oliwia Komór

II miejsce – Miriam Witiw

II miejsce – Julia Hłądzyńska

 

II Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

 w Twardogórze

( klasy 4-6)

I miejsce – Michał Jasiak

II miejsce – Patryk Bogusławski

III miejsce – Alicja Solarz

III miejsce – Bartosz Nowak

Wyróżnienie – Marcelina Pluta

Wyróżnienie – Julia Franczak

 

NAGRODA GRAND PRIX -  Chór ,, Twardogórzanie”

 w składzie:

Antas Vanessa, Agata Gęsikowska, Klaudia Mazur,

Martyna Michałowska, Julia Niciejewska, Paulina Paliwoda,

Aleksandra Prokop, Zuzanna Sokołowska, Aleksandra Sinica,

Aleksandra Wesołowska, Miriam Witiw, Milena Gawin,

Emilia Witczak, Nel Piasta, Gabriela Nowicka,

Michał Kuś, Julia Hłądzyńska, Dominika Dwornikowska,

Julia Dworska, Julia Kowalczyk, Maja Pacyna,

Marta Wajda, Oliwia Komór, Nikola Grzesiak,

Bilska Kamila, Agnieszka Binek, Maja Sinica,

Klaudia Czapnik, Alicja Solarz, Patrycja Bogusławska,

Mariola Gabryelska, Marta Kubacka, Małgorzata Binek,

Klaudia Charecka, Julia Gabryelska, Nikola Kowalczyk,

Andżelika Sobczyk, Adrianna Trynkiel, Aleksandra Bury,

Julia Franczak, Patrycja Harych, Aleksandra Lorek,

Marcelina Pluta, Karolina Zych, Bartosz Brzezina,

Dawid Grzesiak, Franciszek Janik, Hanna Przybył,

Nikola Sopolińska, Bartosz Nowak, Michał Jasiak

 

 

XVII Międzygminny Przegląd Grup Kolędniczych w Ligocie Polskiej:

Wyróżnienie – Milena Gawin

 

Prewencja ale inaczej – Policja i Ty

Gminny Turniej XVII edycji

II miejsce

Klaudia Charecka, Jakub Budzowski,

Szymon Sobczyk, Edyta Borzemska

 

Turniej Hallowen

 

II miejsce

Julia Dziewiasz, Kacper Miler, Maja Pacyna,

Wojtek Michalak, Charecka Klaudia,

 

 

XX Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej

 

II nagroda – Julia Franczak

III nagroda -  Marcelina Pluta

Wyróżnienie – Nikola Sopolińska

 

Rozgrywki mini piątki koszykowej dziewcząt

 

II miejsce – Kinga Puchalska, Martyna Grzesiak, Maja Cynar,

Małgorzata Dryzd, Aleksandra Morka, Adrianna Nowaczyk,

Agata Wencel, Julia Gabryelska, Andżelika Sobczyk,

Klaudia Charecka, Edyta Borzemska

 

 

Rozgrywki mini piątki koszykowej chłopców

 

III miejsce

 Bartosz Naborczyk, Kacper Ziółkowski, Michał Orliński,

Damian Hamiga, Radosław Pater, Jakub Ostrowski,

Tomasz Babirzecki, Jakub Budzowski, Szymon Sobczyński,

Jakub Łuczyński, Maciej Cyjak

 

 

X Edycja Mikołajkowego Turnieju Rekreacyjnego

„Gwiazdy i Uczniowie”

 

IV miejsce

Jakub Tylcz, Julia Duczmal, Marta Kubacka,

Nikola Sopolińska, Jakub Budzowski, Edyta Borzemska,

Mateusz Welcz, Adrian Kramarz

 

 

 

IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra

w Mszycach

 

Nagroda GRAND PRIX – Miriam Witiw

I miejsce – Oliwia Komór

II miejsce – Michał Kuś

II miejsce – Marta Wajda

III miejsce – Milena Gawin

Wyróżnienie – Julia Hłądzyńska

Wyróżnienie -  Zespół Wokalny „Twardogórzanie”

Julia Hłądzyńska, Miriam Witiw, Oliwia Komór,

Milena Gawin, Emilia Witczak

 

 

IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

pod patronatem Burmistrza Miasta i Giminy Twardogóra

w Moszycach

 

II miejsce - Chór Szkolny

                                                                                                            w składzie:

Agata Gęsikowska, Klaudia Mazur, Martyna Michałowska,

Julia Niciejewska, Paulina Paliwoda, Aleksandra Prokop,

Zuzanna Sokołowska, Aleksandra Sinica, Miriam Witiw,

Milena Gawin, Emilia Witczak, Nel Piasta,

Gabriela Nowicka, Michał Kuś, Julia Hłądzyńska,

Dominika Dwornikowska, Julia Dworska, Julia Kowalczyk,

Maja Pacyna, Marta Wajda, Oliwia Komór,

Nikola Grzesiak, Kamila Bilska, Agnieszka Binek,

Maja Sinica, Klaudia Czapnik, Alicja Solarz,

Martyna Pizkozub, Emilia Sinica, Weronika Dysma,

Kamil Wojna, Patryk Bogusławski,Marta Kubacka,

Małgorzata Binek, Klaudia Charecka, Julia Gabryelska,

Nikola Kowalczyk, Andżelika Sobczyk, Adrianna Trynkiel,

Aleksandra Bury, Julia Franczak, Patrycja Harych,

Aleksandra Lorek, Marcelina Pluta, Karolina Zych,

Bartosz Brzezina, Dawid Grzesiak, Francziszek Janik,

Hanna Przybył, Nikola Sopolińska, Bartosz Nowak

II miejsce – Marcelina Pluta

II miejsce – Alicja Solarz

II miejsce - Patryk Bogusławski

Wyróznienie – Aleksandra Piotrowicz

 

Rozgrywki w szachy

 

IV miejsce

Mateusz Nieciejewski, Michał Moliński,

Szymon Wieczorek, Kinga Puchalska
 

Rozgrywki w tenisa stołowego

kategoria dziewcząt

III miejsce

Martyna Grzesiak, Maja Cynar, Kinga Puchalska

 

 

Rozgrywki w tenisa stołowego

kategoria chłopców

III miejsce

Jakub Budzowski, Kacper Ziółkowski, Jóźwik

 

 

 

Rozgrywki w mini piłce ręcznej kategoria dziewcząt

II miejsce

Maja Cynar, Aleksandra Morka, Martyna Grzesiak,

Kinga Puchalska, Edyta Borzemska, Adrianna Nowaczyk,

Patrycja Bednarska, Małgorzata Dryzd, Agata Wencel

 

  

 

Rozgrywki w mini piłce ręcznej kategoria chłopców

III miejsce

Kacper Ziółkowski, Damian Hamiga, Michał Orliński,

Jakub Ostrowski, Bartosz Naborczyk, Jakub Łuczyński,

Szymon Sobczyński, Radosław Pater

 

 

Rozgrywki piłki siatkowej chłopców

II miejsce

Kacper Ziółkowski, Damian Hamiga, Michał Moliński,

Jakub Ostrowski, Bartosz Naborczyk, Jakub Łuczyński,

Szymon Sobczyński, Radosław Pater, Michał Orliński

                            

       Gminny konkurs "As Matematyczny"


 I miejsce - Aleksandra Bury kl.5b, I miejsce drużynowo (Aleksandra Bury, Agnieszka Jażdżewska, Aleksandra Lorek)

 

 

Rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt

I miejsce

Maja Cynar, Aleksandra Morka, Martyna Grzesiak,

Kinga Puchalska, Edyta Borzemska, Adrianna Nowaczyk,

Patrycja Bednarska, Małgorzata Dryzd, Agata Wencel

 

 

Konkursy powiatowe

 

 

IX Powiatowy Festiwal Pieśni patriotycznej i Żołnierskiej

w Oleśnicy

 

II miejsce – Milena Gawin

wyróżnienie - Michał Jasiak

 

 

 

XIV Powiatowy Turniej Tańca

o Puchar Starosty Powiatu Oleśnickiego

II miejsce

Grupa cheerleaders:

Nikola Sopolińska, Hanna Przybył, Marta Hanicka,

Sylwia Kałwak, Anastazja Adamowska, Karolina Zych,

Patrycja Harych, Aleksandra Bury, Milena Gawin,

Emilia Sinica, Maja Sinica, Martyna Pizkozub,

Aleksandra Lorek

 

III miejsce

Mażoretki:

Małgorzata Binek, Natalina Kowalczyk, Alicja Solarz,

Klaudia Harecka, Marta Kubacka, Aleksandra Ostrowska,

Sandra Gradowska, Sandra Jasińska, Wiktoria Ciszek

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Mini Siatkówce Dziewcząt (czwórki)

III miejsce

Aleksandra Morka, Małgorzata Dryzd, Agata Wencel,

Maja Cynar, Edyta Borzemska, Martyna Grzesiak,

Kinga Puchalska, Adrianna Nowaczyk, Patrycja Bednarska

 

Powiatowy konkurs matematyczny "Wesołe myślenie"

I miejsce - Jakub Dryka kl.3a

II miejsce - Adrian Duczmal kl.3b

 

Powiatowy konkurs matematyczny "Liga zadaniowa klas młodszych"

I miejsce  - drużynowo (Anna Mazur kl. 3a, Adrian Duczmal kl. 3b, Jakub Dryka kl. 3a)

I miejsce indywidualnie - Jakub Dryka

II miejsce indywidualnie - Anna Mazur

 

 Konkursy wojewódzkie

 

Konkurs interdyscyplinarny "zDolny Ślązaczek"
 

finalistka - Aleksandra Bury kl.5b

 

Konkursy ogólnopolskie

 

 

Ogólnopolski konkurs z matematyki ,,Multitest 2011”

 laureaci:

II miejsce - Aleksandra Bury

V miejsce - Agnieszka Jażdzewska

VIII miejsce - Kasper Machnik

VIII miejsce -Aleksandra Lorek

X miejsce -Wojciech Orzechowski

XII miejsce (wyróżnienie) -  Krystian Freus

 

Ogólnopolski konkurs z przyrody ,,Multitest 2011”

XIII miejsce (wyróżnienie) – Katarzyna Palma

XIV miejsce (wyróżnienie) – Aleksandra Lorek

 

 

Ogólnopolski Konkurs ,, Alfik Matematyczny”

 

I miejsce w województwie, I miejsce w kraju         Aleksandra Bury kl. 5b - laureat - nagroda obóz wypoczynkowy

8 miejsce w województwie a 29 w kraju               Wojciech Orzechowski kl.5b - laureat - nagroda rzeczowa

Wynik bdb 4 miejsce w województwie                  Jakub Dryka

Wynik bdb 38 miejsce w województwie                Anna Mazur

Wynik db 41 miejsce w województwie                 Bartłomiej Ruszaj

 

Ogólnopolski Konkurs z matematyki "MAT 2012" Łowcy talentów Jersz

I miejsce w województwie, 5 miejsce w kraju - Jakub Dryka - laureat - nagroda obóz wypoczynkowy

wynik bdb: Aleksandra Bury, Agnieszka Jażdżewska, Wojciech Orzechowski, Aleksandra Lorek

wynik db - Anna Mazur, Kasper Machnik

 

Ogólnopolski konkurs z matematyki "Olimpus"

laureaci:

I miejsce - Agnieszka Jażdżewska 5b

III miejsce - Aleksandra Bury, Aleksandra Lorek kl.5b

IV miejsce - Wojciech Orzechowski kl.5b

VII miejsce - Kasper Machnik kl.5b

 

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny 2012"

wyróżnienia:

Wojcik Julia kl.3, Adrian Duczmal kl.3b, Anna Mazur kl.3a, Aleksandra Bury 5b, Agnieszka Jażdżewska 5b, Kasper Machnik 5b,
Wojciech Orzechowski 5b, Sandra Gradowska 4b

 

X Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych - Politechnika Wrocławska

laureat - 3 miejsce w kraju - kat.CE- Jakub Dryka 3a 
 

XXVI Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych -  23-24 sierpnia, Paryż 2012
 

5 miejsce  kat.CE - Jakub Dryka

 

Ogólnopolski Konkurs z matematyki "ALBUS"
 

Laureaci:

I miejsce - Aleksandra Bury kl. 5b

III miejsce - Agnieszka Jażdżewska kl.5b

VI miejsce - Sandra Gradowska kl. 4b

VII miejsce - Aleksandra Lorek kl.5b
 

Wyróżnienia:
 

Wojciech Orzechowski kl. 5b

Aleksander Marków kl. 4b