OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE W ROKU SZKOLNYM 2000/2001

 

 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE W ROKU SZKOLNYM 2001/2002:

klasa 4:
dziewczęta - I miejsce (K.Kuś), II miejsce (W.Luty), III miejsce (P.Cyganowska), V miejsce (P. Samojluk) chłopcy    - II miejsce (M.Orman), III miejsce (D. Rydzyński), V miejsce (M. Snopek), VIII miejsce (J. Ulanik)
klasa 5:
dziewczęta - II miejsce (K. Hanicka), III miejsce (A.Wronka) , VI miejsce (M.Szymańska), VIII miejsce (A. Sokołowska)
chłopcy - II miejsce (K.Babirzecki), III miejsce (M. Nowaczyk), VI miejsce (M. Kołecki), X miejsce (M.Tomaszek)
klasa 6:
dziewczęta: I miejsce (M.Kubacka), II miejsce (A. Zych)
chłopcy: I miejsce (M.Kubacki), II miejsce (M. Gała), III miejsce (M. Rosiewicz), IV miejsce (S. Oko), V m. (K. Pięta)

Imię i nazwisko Klasa Zajęte miejsce / liczba uczniów piszących w danej kategorii
Krzysztof Gąsior 3A 680 / 7887
Paweł Czuliński 4 410 / 9897
Marika Rosiewicz 6 251 / 8860
Agnieszka Zięba 6 410 / 8860
Imię i nazwisko Klasa Zajęte miejsce w województwie / liczba uczniów piszących w danej kategorii Zajęte miejsce w Polsce / liczba uczniów piszących w danej kategorii
Agnieszka Zięba 6 12 / 1011 64 / 5618
Marika Rosiewicz 6 23 / 1011 107 / 5618
Paweł Czuliński 4 79 / 1136 365 / 6509

 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE W ROKU SZKOLNYM 2002/2003:

 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE W ROKU SZKOLNYM 2004/2005
 

laureat I stopnia z wyróżnieniem(100/100pkt.)- Robert Wilkowiecki kl.4b
laureaci I stopnia(96/100pkt.) - Dawid Kaźmierczak kl.3b,Martyna Radomska kl.3a, Dawid Bojarski kl.4a, Karolina Walczak
laureaci II stopnia(92/100 pkt.) - Jakub Berkowski kl.5a, Krzysztof Gąsior kl.6a
laureaci III stopnia(88/100 pkt.) - Kaludia Berek kl.6a, Magdalena Gasior kl.4a, Kinga Sztymela kl.3a
laureaci V stopnia(80/100 pkt) - Mateusz Kuc kl.6a, Sylwester Nesteruk kl.5a

 

                                    OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE W ROKU SZKOLNYM 2006/2007
 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

        szkolne:


I miejsce - Michał Nowak kl.4a

II miejsce - Mateusz Gąsior kl.4b

III miejsce - Michał Kuc kl.4a
 

        gminne:

        I miejsce:

Domańska Jessica kl.3b,

 Aleksandra Bury  kl.1b,

 Anna Barańska kl. 2a

 Maja Cynar kl. 2a,

    Aleksandra Horoś kl.3

 Marta Fuss kl.5a

III m - Sara Smolis kl. V b

Wyróżnienie - Partyk Sobolewski kl. V b

 Wyróżnienie - Weronika Cych kl. V

I miejsce - Weronika Cych

Akompaniament:

 Michał Kuc

Martyna Radomska

Iga Worwa

Wyróżnienie - Patrycja Szewczyk

Akompaniament:

Jakub Kłosowski

Wyróżnienie -  Iga Worwa

Akompaniament:

Michał Kuc

Martyna Radomska

powiatowe:
 

 

    wojewódzkie:

 

    ogólnopolskie:

laureat (6 m.) -Michał Nowak  kl.4a

wyróżnienie (11 m.) - Michał Kuc  kl.4a

wyróżnienie (15 m.) - Jakub Kłosowski kl.5a
 

laureat IV stopnia:

Michał Kuc kl.4a

Jakub Kłosowski kl.5a

laureat V stopnia:

Marcin Rządkowski kl.3b

Dawid Kahla kl.3a

Michał Nowak kl.4a

Kinga Sztymela kl.6a

Martyna Radomska kl.6a