FINAŁ KORRIDY - WALKI Z BYKAMI

Przez cały tydzień uczniowie rozwiązywali zadania ortograficzne (krzyżówki, układanie wyrazów z podanych liter, wypisywanie pojęć związanych z kosmosem i zawierających trudność ortograficzną, układanie rebusów itp.).
    Dnia 29 maja 2004 r. odbył się w szkole wielki finał korridy. W klasach zostali wybrani Klasowi Mistrzowie Ortografii.

Na zdjęciu Klasowi Mistrzowie Ortografii (od lewej: Weronika Obiegło, Kasia Biskupowicz, Karolina Walczak, Anna Nowicka, Kamil Wieteska, Paweł Czuliński)

Na sali gimnastycznej, gdzie spotkaliśmy się już wszyscy, mieli oni okazję zmierzyć się również w szkolnym dyktandzie z nauczycielami. Najlepiej napisała je uczennica klasy 4a - Anna Nowicka.

Klasy młodsze przedstawiły nam również swoje scenki rodzajowe, w które wplecione były trudności ortograficzne:

Wszystkie klasy zaprezentowały  swoje plakaty:

Uroczystość zakończyliśmy rozdaniem dyplomów. Szkolnym Mistrzem Ortografii został Jakub Gerus z klasy 6.
Do grona najlepszych należą również: Małgorzata Antas, Kinga Marecka, Klaudia Berek, Paulina Cyganowska, Katarzyna Sokołowska, Katarzyna Biskupowicz, Aleksandra Król, Kinga Szczęch, Anna Nowicka i Agata Gąsior.