II Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

2 grudnia 2016 roku odbył się II Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas IV – VI. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa, zainteresowanie literaturą dziecięcą, stworzenie możliwości prezentacji umiejętności pięknego czytania, uczenie rywalizacji w miłej atmosferze.

W toku eliminacji klasowych została wyłoniona grupa 25 najlepiej czytających uczniów.

Po wysłuchaniu fragmentów wielu popularnych powieści dla dzieci, komisja konkursowa nagrodziła dyplomami i książkami następujących uczniów: I miejsce – Hanna Janas, II miejsce – Miriam Witiw, Julia Niciejewska, III miejsce – Weronika Gałysa, Jan Gońda, Jakub Gajewski, IV miejsce – Bartosz Filipiak, Bartosz Włodarczyk, V miejsce – Oliwia Przybyłka.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zachęcamy do czytania książek.